Romania RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va asteptam pe serverul nostru de samp: romaniarpg.samp.ro:7777
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Lider [TM]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Corleone.

Corleone.


Mesaje : 1
Data de inscriere : 12/09/2013
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Cerere Lider [TM] Empty
MesajSubiect: Cerere Lider [TM]   Cerere Lider [TM] Icon_minitimeJoi Sept 12, 2013 6:02 am

Cea mai mare realizare pe Romania RPG: Pai nu joc de mult si nu am avut cand sa fac realizari foarte mari pe server.
De ce crezi ca meriti lider: Pai pot ajuta factiunea,si pot sa o fac cunoscuta pe server bagand playeri in ia,si facand war-uri.
Ai fost in factiunea pentru care aplici ca lider? Ce rank ai avut? Pe server-ul asta nu.In The Mafia am fost lider mereu.
Ce planuri de viitor ai cu factiunea daca ajungi lider?: Sa ii ridic gradul pe server.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: Destul de mult . Smile
Varsta reala: 16
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: The Mafia 2 luni si.
Cate zile minime trebuie sa stai ca lider pentru a iesi fara 150 FP? Pai pe server-ul asta nu stiu....
Ai citit regulamentul factiunilor si ai retinut ceva din el? (vei fi testat din el) Eu nu am gasit regulamentul,dar il stiu pe cel de mafii in general. Neutral
Sus In jos
k1d0
Admin
k1d0


Mesaje : 31
Data de inscriere : 11/09/2013
Varsta : 31
Localizare : Prahova

Cerere Lider [TM] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Lider [TM]   Cerere Lider [TM] Icon_minitimeJoi Sept 12, 2013 6:17 pm

Acceptat , t/c , maine iti dau lideru' daca nu intru , vorbeste cu shark sa ti-l dea. sper sa te tii de factiune.
Sus In jos
http://www.romaniarpg.1talk.net
 
Cerere Lider [TM]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Lider-FBI
» Cerere lider
» Cerere lider VLA
» Cerere Lider PD
» Cerere lider NG - Majestic - 7 ore

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania RPG :: Ne-am mutat pe www.ropg.ro :: Ne-am mutat pe www.ropg.ro-
Mergi direct la: