Romania RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va asteptam pe serverul nostru de samp: romaniarpg.samp.ro:7777
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Update-uri server

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
RoRPG Sharky

RoRPG Sharky


Mesaje : 155
Data de inscriere : 10/09/2013

Update-uri server Empty
MesajSubiect: Update-uri server   Update-uri server Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 11:34 am

Aici vor fi postate toate modificarile aduse serverului de SA:MP Romania RPG. Cititi acest topic ca sa fiti la curent cu modificarile aduse serverului.
Sus In jos
RoRPG Sharky

RoRPG Sharky


Mesaje : 155
Data de inscriere : 10/09/2013

Update-uri server Empty
MesajSubiect: Update Mapping   Update-uri server Icon_minitimeMier Sept 11, 2013 5:21 am

S-au adaugat docuri speciale pentru donatorii de barci / iahturi  , locatia o puteti vedea in pozele urmatoare:

Update-uri server Mtascreen20110625060430oUpdate-uri server Mtascreen20110625060437

S-au adaugat obiecte in fata primariei si s-a facut un parca langa Police Department , locatia o puteti vedea in pozele urmatoare:

Update-uri server BIczow1 Update-uri server GuqIghE

Update-uri server 6f0LcXT

S-au adaugat obiecte si garduri in fata la Police Department cat si in parcarea acesteia , locatia o puteti vedea in pozele urmatoare:

Update-uri server 1drQimg Update-uri server GYhiS1JUpdate-uri server BdM3Ybw

S-au creat 2 parcari amenajate cu obiecte langa gara Los Santos si s-au adaugat niste indicatoare la banca Los Santos , locatia o puteti vedea in pozele urmatoare:

Update-uri server BwPAZd3 Update-uri server Mc3lQLe

Update-uri server TzYkGsOUpdate-uri server SkEkBp0

S-au adaugat obiecte si garduri la School Instructors , locatia o puteti vedea in pozele urmatoare:

Update-uri server EU72uki Update-uri server VveJIkc
Sus In jos
dizzi




Mesaje : 6
Data de inscriere : 01/10/2013

Update-uri server Empty
MesajSubiect: Re: Update-uri server   Update-uri server Icon_minitimeMar Oct 01, 2013 10:26 am

Va rog sa imi dati unban nu am facut nimic ma cheama Panasonic si am luat ban pe ip va rog scoatetimi-l ca nu am facut nimic
Sus In jos
Continut sponsorizat





Update-uri server Empty
MesajSubiect: Re: Update-uri server   Update-uri server Icon_minitime

Sus In jos
 
Update-uri server
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Record Server
» Sugestii pentru server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania RPG :: Ne-am mutat pe www.ropg.ro-
Mergi direct la: