Romania RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va asteptam pe serverul nostru de samp: romaniarpg.samp.ro:7777
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugestii pentru server

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
RoRPG Sharky

RoRPG Sharky


Mesaje : 155
Data de inscriere : 10/09/2013

Sugestii pentru server Empty
MesajSubiect: Sugestii pentru server   Sugestii pentru server Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 3:45 am

Acesta este singurul topic ce va fi folosit pentru sugestii. Restul topicurilor vor ajunge direct in cosul de gunoi. Cei ce fac topicuri aiurea de mai multe ori vor primi warn.

Nu e nevoie de pareri despre sugestii.

Nu se mai fac topicuri separate pentru fiecare sugestie pentru ca majoritatea postarilor din topicuri nu au niciun rost. Am mai zis de ce pro-urile nu-si au niciun rost, majoritatea n-au citit topicul sau s-au facut ca nu vad.

In acest topic se vor posta doar sugestii. Orice altfel de postari vor fi sanctionate (avertisment, apoi warn). Nu postati pro-uri / contra-uri, pareri despre sugestii, ca s-a mai propus, ca nu s-a respectat modelul, ca e deja pe server... sau orice altceva. O sa raspund la topic o data la cateva zile si o sa spun de ce unele sugestii (nu) vor fi aplicate.. Nu o sa raspund la toate. Pentru a face ceva pe server e nevoie de timp. Incerc sa fac chestii importante ce vor ajuta majoritatea playerilor si nu chestii ce vor fi folosite de 3 playeri de pe tot serverul. Dupa ce vor fi facute chestiile importante se vor face si ceva chestii propuse de playeri.
Daca esti de acord cu o sugestie, da un rep+ la postare. E de ajuns.

Model postare:

Sugestie:
Cum crezi ca ar ajuta serverul:
Sus In jos
MajeMajestic

MajeMajestic


Mesaje : 37
Data de inscriere : 12/09/2013

Sugestii pentru server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru server   Sugestii pentru server Icon_minitimeVin Sept 20, 2013 2:34 am

Sugestie: Sa se poata faca take
Cum crezi ca ar ajuta serverul: Wink pai ar fii mai distractiv asa .. nu doar war..
Sus In jos
 
Sugestii pentru server
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Record Server
» Update-uri server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania RPG :: Ne-am mutat pe www.ropg.ro-
Mergi direct la: