Romania RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va asteptam pe serverul nostru de samp: romaniarpg.samp.ro:7777
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere helper-SubZeroLord

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
SubZero




Mesaje : 3
Data de inscriere : 20/09/2013

Cerere helper-SubZeroLord  Empty
MesajSubiect: Cerere helper-SubZeroLord    Cerere helper-SubZeroLord  Icon_minitimeVin Sept 20, 2013 3:09 am

Cea mai mare realizare pe Romania RPG:2 masini si gasirea serverului
De ce crezi ca meriti helper: ca imi place sa ajut lumea + am experienta
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 5-6
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:  Sa ajut lumea care da /needhelp:D 
Varsta reala: 17
Cati playeri ai adus pe server ?: 1
Ai facut publicitate la server ? (minim 3 forumuri) (arata pozele aici) *obligatoriu : Nu puteti posta link-uri externe sau adrese e-mail in primele 7 zile de la inscriere. Va rugam sa contactati un administrator pentru mai multe informatii.
Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?: Trebuie sa aiva lvl 4 si sa dea /stats daca are toate cele 10 puncte de rob sa se duca la banca si sa dea /robbank
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?:Poate sa faca bani din eventuri sau din joburi.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: -
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp: -


Ultima editare efectuata de catre SubZero in Vin Sept 20, 2013 3:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
MajeMajestic

MajeMajestic


Mesaje : 37
Data de inscriere : 12/09/2013

Cerere helper-SubZeroLord  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper-SubZeroLord    Cerere helper-SubZeroLord  Icon_minitimeVin Sept 20, 2013 3:11 am

Big PRO !! ai raspuns corect la toate intrebarile Shocked 
Sus In jos
RoRPG Sharky

RoRPG Sharky


Mesaje : 155
Data de inscriere : 10/09/2013

Cerere helper-SubZeroLord  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper-SubZeroLord    Cerere helper-SubZeroLord  Icon_minitimeVin Sept 20, 2013 9:05 am

Nu ai raspuns la intrebarea:
"Ai facut publicitate la server ? (minim 3 forumuri) (arata pozele aici) *obligatoriu :"

Nu trebuie sa postezi linkuri catre alte site-uri , intra spre exemplu pe imgur.com si insereaza o imagine cu linkul lor.

Cerere refuzata . T/C

Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere helper-SubZeroLord  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper-SubZeroLord    Cerere helper-SubZeroLord  Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere helper-SubZeroLord
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere helper - SubZeroLord
» Cerere Helper - MeLToN
» Cerere Helper
» Cerere helper
» Cerere , helper !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania RPG :: Ne-am mutat pe www.ropg.ro :: Ne-am mutat pe www.ropg.ro-
Mergi direct la: