Romania RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va asteptam pe serverul nostru de samp: romaniarpg.samp.ro:7777
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere , helper !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
GiveUp




Mesaje : 1
Data de inscriere : 14/09/2013

Cerere , helper ! Empty
MesajSubiect: Cerere , helper !   Cerere , helper ! Icon_minitimeSam Sept 14, 2013 10:26 am

Cea mai mare realizare pe Romania RPG: Am intrat in National Guard , ma simt foarte mandru Very Happy                                                                                                                                                                  De ce crezi ca meriti helper: Eu cred ca merit helper deoarece sunt bun cu fiecare jucator , il ajut cu tot ce pot si sunt prietenos cu fiecare.                                                                                                      Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: Chiar nu stiu , oricum mult ...                                                                                                                                                                                                                 Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper? : O sa ajut playerii , o sa ajut si serverul , dar o sa aduc si jucatori pe el .                                                                                                                           Varsta reala: Am 13 ani Very Happy                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Cati playeri ai adus pe server ?: Momentan am adus doar 1 , dar o sa mai aduc , promit !                                                                                                                                                                                             Ai facut publicitate la server ? (minim 3 forumuri) (arata pozele aici) *obligatoriu : Momentan nu am facut Wink                                                                                                                                                 Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?: Ii spun asa : Trebuie sa scrie / stats si sa se uite la rob , acolo trebuie sa aiba 10/10 , dupaia ii zic sa se duca la banca la seif si sa scrie robbank .                         Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?: Ii spun sa isi ia un job , eu ii recomand jobul de fermier                                                                                                                                          In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Sunt in factiunea National Guard .                                                                                                                                                                         In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp?: In National Guard { NG } , inca sunt in aceasta !
Sus In jos
RoRPG Sharky

RoRPG Sharky


Mesaje : 155
Data de inscriere : 10/09/2013

Cerere , helper ! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere , helper !   Cerere , helper ! Icon_minitimeVin Sept 20, 2013 9:06 am

Cerere refuzata. T/C
Sus In jos
 
Cerere , helper !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere helper
» Cerere Helper
» Cerere helper XqzMe - 23 ore
» Cerere helper [mR].DruNk
» Cerere helper-SubZeroLord

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania RPG :: Ne-am mutat pe www.ropg.ro :: Ne-am mutat pe www.ropg.ro-
Mergi direct la: