Romania RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va asteptam pe serverul nostru de samp: romaniarpg.samp.ro:7777
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere helper [mR].DruNk

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
[mR].DruNk




Mesaje : 1
Data de inscriere : 14/09/2013

Cerere helper [mR].DruNk Empty
MesajSubiect: Cerere helper [mR].DruNk   Cerere helper [mR].DruNk Icon_minitimeSam Sept 14, 2013 10:42 am

Cea mai mare realizare pe Romania RPG:Ce mai mare realizare a fost cand m-am impretenit cu R@uL_32
De ce crezi ca meriti helper: Pentru ca am experienta in samp si cunosc foarte bine comenzile,cunosc chiar comenzile de admin!
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:eu ma joc dela 10:00 si pana seara cam pe la 23:00 / 24:00
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper? Daca o sa abtin functia o sa ajut foarte mult serveru si o sa fiu activ!
Varsta reala:15 ani
Cati playeri ai adus pe server ?:- - -
Ai facut publicitate la server ? (minim 3 forumuri) (arata pozele aici) *obligatoriu :----
Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?:Te duci la banca si dai /robbank
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?:Te juci sa iti iei un job pentru a face bani
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Pana in ziua de azi nu am fost in nici o factiune
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp?------
Sus In jos
k1d0
Admin
k1d0


Mesaje : 31
Data de inscriere : 11/09/2013
Varsta : 31
Localizare : Prahova

Cerere helper [mR].DruNk Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper [mR].DruNk   Cerere helper [mR].DruNk Icon_minitimeSam Sept 14, 2013 5:25 pm

Nush ce sa zic asteptam niste pareri din partea staffului ( helperi , admini ) de la mine cred ca vei avea un pro !
Sus In jos
http://www.romaniarpg.1talk.net
MajeMajestic

MajeMajestic


Mesaje : 37
Data de inscriere : 12/09/2013

Cerere helper [mR].DruNk Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper [mR].DruNk   Cerere helper [mR].DruNk Icon_minitimeDum Sept 15, 2013 2:35 am

Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?:Te duci la banca si dai /robbank ---Nu ai dat raspunsu complet
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?:Te juci sa iti iei un job pentru a face bani---idem


Daca imi dai mie raspunsu complet la amandoua ai PRO de la mine Wink
Sus In jos
RoRPG Sharky

RoRPG Sharky


Mesaje : 155
Data de inscriere : 10/09/2013

Cerere helper [mR].DruNk Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper [mR].DruNk   Cerere helper [mR].DruNk Icon_minitimeVin Sept 20, 2013 9:02 am

Pe langa ce a zis si Majestic nu ai raspuns nici la intrebarea:
Ai facut publicitate la server ? (minim 3 forumuri) (arata pozele aici) *obligatoriu :----

Cerere refuzata. T/C
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere helper [mR].DruNk Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper [mR].DruNk   Cerere helper [mR].DruNk Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere helper [mR].DruNk
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Helper
» Cerere helper
» Cerere , helper !
» Cerere helper-SubZeroLord
» Cerere Helper - MeLToN

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania RPG :: Ne-am mutat pe www.ropg.ro :: Ne-am mutat pe www.ropg.ro-
Mergi direct la: