Romania RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va asteptam pe serverul nostru de samp: romaniarpg.samp.ro:7777
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere helper

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CaStRoLk1550




Mesaje : 2
Data de inscriere : 13/09/2013

Cerere helper Empty
MesajSubiect: Cerere helper   Cerere helper Icon_minitimeSam Sept 14, 2013 9:57 am

Cea mai mare realizare pe Romania RPG: Lider VLA
De ce crezi ca meriti helper: eu cred ca merit helper deoarece sunt un bun admin ajut playeri cat pot eu de mult
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: nush mai mult de 10h
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: As ajuta playeri si as incerca sa implu sv acesta de jucatori
Varsta reala: 15
Cati playeri ai adus pe server ?: am adus pana acum 4
Ai facut publicitate la server ? (minim 3 forumuri) (arata pozele aici) *obligatoriu : inca nu am facut publicitate
Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?: ii spun ca intai trb sa aibe la stats rob 10/10 si apoi sa se duca in baca la seif si sa srie /robbank daca nu se descurca ma duc la el si ii explic tot
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?: II spun sa se duca sa ieie un job care face multi bani Farmer/Trucker
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: sunt lider vla dar acum e bug si vreau fpk
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp?: VLA

PS: Eu sunt fratele andreyei si a zis sami dai helperul ei mie cand intra ea la PC si pe samp o sa va spuna tot Smile
Sus In jos
RoRPG Sharky

RoRPG Sharky


Mesaje : 155
Data de inscriere : 10/09/2013

Cerere helper Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper   Cerere helper Icon_minitimeVin Sept 20, 2013 9:06 am

Cerere refuzata. T/C
Sus In jos
 
Cerere helper
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Helper
» Cerere , helper !
» Cerere helper [mR].DruNk
» Cerere helper-SubZeroLord
» Cerere Helper - MeLToN

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania RPG :: Ne-am mutat pe www.ropg.ro :: Ne-am mutat pe www.ropg.ro-
Mergi direct la: